Działka na sprzedaż

Dołuje, Żubrza

869.00 m²
268,00 zł/m2
TDR-GS-1299
Powiadom o spadku ceny

232 890 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty TDR-GS-1299
Powierzchnia 869,00 m²
Pierwsza linia brzegowa tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dostępna jest działka budowlana o powierzchni 869m2 położona w słonecznych Dołujach.

To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie pragnących posiadać szybki dojazd do miasta Szczecin.

Działka znajduje się na delikatnym wzniesieniu, co zapewnia piękne widoki i niski poziom wód gruntowych. Teren jest umiarkowanie płaski, co ułatwia planowanie i budowę. W sąsiedztwie znajduje się już zabudowa jednorodzinna, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność lokalizacji. Dojazd zapewnia utwardzona droga wewnętrzna pod którą znajduje się już istniejąca instalacja energetyczna.

Działka spełnia wszystkie wymagania potrzebne do uzyskania warunków zabudowy, a wniosek został złożony przez doświadczonego architekta. Planowana jest zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza. Wskazuje na budowę studni głębinowej i zbiornika bezodpływowego. Na koszt kupującego mogą zostać przeprowadzone badania gruntu wraz z opinia geotechniczną, co dodatkowo potwierdzi warunki do budowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu udzielenia wszelkich dodatkowych informacji i omówienia szczegółów dotyczących tej atrakcyjnej działki.
Oferta na wyłączność.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja nieruchomości

Podobne oferty

Działka na sprzedaż

Dołuje

0 Pokoje 829 m2 270,00 zł/m2

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody